O nás

reoplan cz s. r.o.

byl založen v listopadu roku 2004 panem Hans Rudolfem Haefelim, presidentem a delegátem správní rady švýcarské společnosti reoplan treuhand ag., Bern. Hlavním cílem vzniku této společnosti bylo zvýšit efektivitu poskytovaných služeb mateřské společnosti reoplan treuhand ag. a její dceřiné společnosti affentranger treuhand ag. se sídlem ve švýcarském Thunu.

 Reoplan treuhand ag. podporuje aktivně již 25 let řízení podniků individuálními a účelovými službami ve všech administrativních oblastech: outsourcing, účetnictví a mzdy, daňové poradenství, audit, plánování, správa nemovitostí, Interim management a další služby.

 Reoplan cz s.r.o. v současné době zpracovává účetní agendy zahraničním i českým společnostem všech velikostí z oblasti průmyslu, služeb, obchodu nebo řemesel. Rádi poradíme či pomůžeme i fyzickým osobám s daňovým přiznáním či majetkovými záležitostmi.

Svým klientům vycházíme vždy vstříc a zajišťujeme spolupráci i při řešení náročných problémových oblastí, dle potřeby konzultovaných s externími specialisty. Jako dynamický tým pružně reagujeme na individuální požadavky klientů, komunikujeme v německém i anglickém jazyce. Neustále doplňujeme své odborné znalosti, které dokážeme uplatnit v praxi. Zaručujeme tak vysokou kvalitu poskytovaných služeb, dosažení optimálního vztahu ceny a výkonu s důrazem na spokojenost zákazníka.

Děkujeme za Váš zájem!

Tým reoplan cz a reference viz níže

 

Náš tým

  
Bc. Lukáš Kruml
Výkonný ředitel
Praxe v oblasti účetnictví,
personalistiky a mezd 11 let
lukas.kruml@reoplan.cz
Tel.: +420 571 115 894
Mob.: +420 725 407 970
  

Ing. Eva Ptáčková
Hlavní účetní
Praxe v oblasti účetnictví 27 let
eva.ptackova@reoplan.cz
Tel.: +420 571 115 892


 

Andrea Barošová
Mzdový a personální specialista
Praxe v oblasti personalistiky
účetnictví a mezd 18 let
andrea.barosova@reoplan.cz
Tel.: +420 571 115 893

Bc. Lenka Plánková
Všeobecná účetní
Praxe v oblasti účetnictví 9 let
lenka.plankova@reoplan.cz
Tel.: +420 571 115 890
 
 

 

Reference

odkazy | Vytvořila internetová agentura Simpless