Outsourcing / Výhody

Nabízíme externí vedení celého účetnictví, tzn. přes mzdovou agendu, platby veškerých závazků, řízení pohledávek, daně až po všeobecné administrativní úkoly. Tato služba je určena jak českým společnostem, tak zahraničním subjektůmpodnikajícím na českém trhu. Působíme v celém regionu ČR s obchodním zastoupením v Rožnově pod Radhoštěm, Brně a Vyškově.

Podstatnou výhodou outsourcingu je jistě skutečnost, že nakupujete pouze takové množství služeb, které potřebujete. Nemusíte platit sociální a zdravotní pojištění účetních, jejich dovolenou či prostoje. Nemusíte investovat do počítačového a programového vybavení pro vedení účetnictví, při změnách v legislativě dokupovat upgrady a platit svým účetním školící programy.

Další výhodou je využití technologií vzdáleného přístupu a elektronické komunikace, která umožňuje kvalitní zabezpečení našich služeb v každém „koutě“ ČR.

Outsourcing nepřináší pouze redukci nákladů. Díky specializaci jsme schopni dosáhnout vyšší kvality a potřebné odborné úrovně, což přináší v převážné většině i optimalizaci daňové povinnosti.

 

Věnujte se naplno svému podnikání a starosti s účetnictvím přenechte na nás.

 

odkazy | Vytvořila internetová agentura Simpless